راهبند SEA سه آ

راهبند SEA سه آ

فیلتر محصولات نمایش همه 6 نتایج
کشور سازنده
طول میله
تعداد تردد
قابلیت تاشوندگی میله
گارانتی
راهبند SEA

هر آنچه در مورد راهبند SEA باید بدانید

راهبند SEA یکی از شناخته شده ترین نام ها در زمینه تولید تجهیزات کنترل تردد خودرو در تمام دنیا می باشد که متعلق به کشور ایتالیا بوده و دارای تنوع بالایی در محصولات میباشد، کیفیت عالی، کارکرد بالا، سرعت بالا و مقاومت زیاد در برابر شرایط محیطی و ضربه از مهم ترین ویژگی های محصولات SEA می باشد. یکی از مهم ترین محصولات تولید شده توسط این برند، راهبند SEA می باشد که گزینه ای مناسب برای کنترل تردد در محیط های شلوغ به شمار می رود. مجموعه محصولات تولید شده توسط این برند در دو نوع کلی الکترومکانیک و هیدرولیک قرار دارند که نوع هیدرولیکی آن دقت بسیار بالایی در ورود و خروج خودروها در محیط مورد نظر دارد. تمام محصولات راهبند SEA به منظور مدیریت بهتر قابلیت اتصال به سیستم های دیجیتال کنترل تردد خودرو از قبیل دستگاه های پلاک خوان و RFID را دارا می باشد.

درب اتوماتیک ویانا ارائه دهنده سیستم های کنترل تردد خودرو، در مجموعه خدمات خود، نصب و فروش راهبند SEA با قیمت مناسب و گارانتی و خدمات پس از فروش را قرار داده و در ادامه به معرفی آنها خواهد پرداخت.

انواع راهبند SEA

راهبند های SEA بر اساس ویژگی های ظاهری و نحوه کنترل تردد در دو گروه کلی راهبندهای اتوماتیک میله ای و راهبند های ستونی قرار دارند که هر یک دارای ویژگی های خاصی می باشند که عبارتند از:

راهبند اتوماتیک میله ای  SEA

راهبند میله ای SEA یکی از رایج ترین و پرکاربردترین نمونه های تولید شده توسط این برند می باشد که برای ورودی مجتمع های مسکونی، تجاری، پارک ها و بیمارستان ها و ادارات مورد استفاده قرار می گیرد. راهبند میله ای SEA از سرعت بالایی برای باز و بسته شدن بوم برخوردار بوده و با نصب چشمی بر روی بوم این راهبند، قدرت تشخیص مانع در آنها تا حد زیادی افزایش پیدا میکند. از جمله محصولات برند SEA که در گروه راهبندهای اتوماتیک میله ای قرار دارند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

راهبند  Verg

سیستم این راهبند الکترومکانیک بوده و به دلیل سرعت بالا در باز و بسته شدن بوم و تردد نامحدود، برای محیط هایی با تردد زیاد کاربرد دارد. این راهبند دارای بوم به طول 5 متر بوده و امکان اتصال راهبند به UPS را دارد.

راهبند Vela Industrial

از دیگر نمونه های کاربردی در مجموعه محصولات راهبند سه آ می توان به راهبند Vela Industrial اشاره نمود. این راهبند دارای سیستم الکتروهیدرولیک بوده و طول بوم آن 7.5 متر می باشد. سرعت باز و بسته شدن بوم حدود 8 تا 12 ثانیه است

راهبند Storm

راهبند Storm دارای سیستم عملکردی الکترومکانیک بوده و بوم به کار رفته در این راهبند 7 متر می باشد و روی بدنه آن به منظور افزایش دید و روشنایی، LED نصب شده است.

راهبند Sprint

در محیط هایی با عرض کم و حدود 4 متر، راهبندهای Sprint یکی از گزینه های مناسب می باشد. راهبند سه آ Sprint دارای عرض 4 متر بوده و تردد در این راهبند نامحدود می باشد. موتور این راهبند نیاز به ولتاژ ورودی 240 ولت داشته و در گروه راهبندهای الکتروهیدرولیک قرار دارد.

راهبند  Vela Super Rapid

در میان محصولات راهبند SEA یکی از گزینه های کاربردی دیگر در محیط هایی با تردد بالا مانند عوارضی ها راهبند Vela Super Rapid می باشد. این راهبند دارای سیستم هیدرولیکی بوده و طول بوم آن 3 متر می باشد. از بهترین ویژگی های این راهبند می توان به سرعت 0.8 ثانیه ای حرکت بوم آن اشاره نمود. راهبند Vela Super Rapid دارای 83 کیلوگرم وزن بوده و در شرایط دمایی -20 تا +55 درجه سانتی گراد عملکرد عادی و مناسبی خواهد داشت.

راهبند Sprint FAST

راهبند Sprint FAST از دیگر محصولات راهبند SEA می باشد که به دلیل داشتن سیستم هیدرولیک از دقت بالایی در کنترل تردد برخوردار است. این راهبند دارای طول بوم 3 متر بوده و زمان باز شدن آن 2.5 تا 3.5 ثانیه طول خواهد کشید.

راهبند ستونی SEA

در مجموعه محصولات راهبند SEA که در گروه راهبندهای ستونی قرار گرفته اند، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • راهبند ستونی Bull Antiterrorism
  • راهبند ستونی Super Bull
  • راهبند ستونی Bull

تمام موارد فوق از استقامت بسیار بالایی در برخورد با مانع برخوردار می باشند و شناسایی و سرعت عکس العمل نشان دادن در جلوگیری از کنترل های غیرمجاز در آنها دقت بسیار بالایی دارند.

قیمت راهبند SEA

قیمت راهبند SEA با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می گردد. از مهم ترین عوامل در تعیین قیمت راهبند SEA، نوع راهبند (میله ای و ستونی)، مدل راهبند و تجهیزات جانبی به کار رفته در آنها می باشند. با توجه به متغیر بودن نرخ ها بر اساس نرخ ارز، پیشنهاد می کنیم برای استعلام قیمت راهبند SEA از طریق راه های ارتباطی با گروه درب اتوماتیک ویانا در ارتباط باشید.

نصب و فروش راهبند SEA

گروه درب اتوماتیک ویانا با بهره مندی از تیم کاملا حرفه ای، علاوه بر فروش راهبند SEA، تمام مراحل نصب آن را با رعایت استانداردهای ایمنی انجام می دهد. این تیم پس از نصب راهبند SEA برگه خدمات پس از فروش و گارانتی ارائه داده و در صورت نیاز به هرگونه تعمیر، در کمترین زمان و با بهترین قیمت مشکلات مربوطه را رفع خواهد نمود.

برای بهره مندی ار خدمات پس از فروش و گارانتی، پیشنهاد می کنیم تنها از شرکت های معتبر محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایید. کارشناسان این مجموعه از طریق راه های ارتباطی آماده ارائه مشاوره رایگان قبل از خرید هر یک از محصولات می باشند.