جک ریلی فراز V سیماران 2000

شناسه محصول: Simaran2000دسته:

تعداد تردد : 15 مرتبه در ساعت
حداکثر وزن درب ریلی : 2000 کیلوگرم
حداکثر عرض درب ریلی 8 متر
کشور سازنده : ایران

مشخصات فنی 

برند

سیماران – Simaran

مدل

فراز V سیماران 2000

کشور سازنده

ایران

نوع اپراتور

الکترومکانیک

تعداد تردد

15 مرتبه در ساعت

حداکثر عرض درب ریلی

8 متر

حداکثر وزن درب ریلی

2000 کیلوگرم

کلاس حفاظتی

IP44

قابلیت ترمزگیری

دارد

گارانتی

24 ماه

جک ریلی پارکینگ

وقتی صحبت از جک‌های پارکینگی به میان می‌آید، جک‌های بازویی در ذهن انسان تداعی می‌شود. این بخاطر متداول بودن استفاده از جک‌های بازویی در کاربری‌های مسکونی می‌باشد. بطورکلی جک‌های بازویی برای درب‌هایی طراحی شده است که بر روی لولا سوار می‌شود. اما گاه ممکن است به دلیل محدودیت‌های محیطی در استفاده از درب‌های لولایی مجبور به استفاده از درب‌های کشویی باشیم. گاه نیز برای کاهش فضای پِرت و اشغال محیط و کاهش مزاحمت به هنگام باز و بسته شدن، از درب‌های کشویی استفاده می‌شود. این حالت مخصوصاً در کارگاه‌های صنعتی و نیمه صنعتی بسیار بکار می‌آید. در این نوع درب‌ها بجای استفاده از لولا بایستی درب بر روی یک ریل سوار شود و بجای استفاده از جک‌های بازویی از جک‌های ریلی برای باز و بسته کردن خودکار آن بهره برده گرفته شود.

جک ریلی فراز V سیماران 2000 یک جک پر توان

شرکت سیماران را با محصولات ارتباطی منازل و آیفون‌های صوتی و تصویری و اخیراً با جک‌های پارکینگی می‌شناسیم. این شرکت علاوه بر تولید جکهای بازویی اقدام به طراحی و تولید جک ریلی نیز نموده است. یکی از محصولات این شرکت جک ریلی فراز V سیماران 2000 است و مناسب برای درب های کشویی طراحی شده است.

منبع تغذیه موتور این درب بازکن، 220 ولتی است و توان موتوری آن نیز چیزی بالغ بر 660 وات می‌باشد که در بازار ایران به عنوان پر قدرت ترین جک ریلی ایرانی به حساب می‌آید. این توان موتوری بالا می‌تواند درب‌هایی به سنگینی 2000 کیلوگرم را جابجا نماید. وجه نام گذاری این مدل از درب بازکن‌های ریلی نیز به دلیل تحمل همین 2000 کیلوگرم می‌باشد.

این توان موتوری سبب کاهش استهلاک دستگاه و افزایش طول عمر مفید آن نیز می‌شود. این قدرت موتوری بالا سبب افزایش تردد مجاز در روز شده است. تردد مجاز این محصول 15 مرتبه در روز است و از این منظر برای اماکن مسکونی و اداری نیز مناسب می‌باشد.

جک ریلی فراز V سیماران 2000 مناسب برای درب‌های تک لنگه طراحی شده است. ولی در صورت تمایل می‌توان با استفاده از دو جک ریلی پارکینگ به شکل متوالی، جهت باز و بسته کردن دو لنگه درب از آن بهره جست. هر جک برقی ریلی فراز V سیماران 2000  می‌تواند تا هشت متر از یک لنگه درب کشویی را باز و بسته نماید.

این محصول توانایی تشخیص موانع از طریق چشمی‌های فتوسل را دارد و با قابلیت ترمزگیری، مانع از برخورد درب با موانع می‌شود. همچنین در صورت برخورد درب با موانع، قابلیت اورلود شدن دارد. قاب ضد آب این محصول استاندارد IP44 دارد و در برابر نفوذ آب و گرد و خاک مقاوم است. همچنین عملکرد صحیح موتور در سرمای منفی 20 درجه سانتی گراد تا گرمای مثبت 55 درجه سانتی گراد صورت می‌گیرد.

جمع بندی

با عنایت به توان موتوری این جک ریلی پارکینگ فراز V سیماران 2000 در مقایسه با نمونه‌های مشابه خارجی، جک برقی ریلی فراز V سیماران 2000 یک جک مقرون بصرفه به حساب می‌آید. شرکت سیماران برای تضمین کالای خود 24 ماه ضمانت را اعتبار محصول خود قرار داده است.

تمام محصولات جک ریلی پارکینگ

0/5 (0 نظر)