جک پارکینگ ریلی بتا مدل F550M

شناسه محصول: BETAF550Mدسته:

تعداد تردد : 20 مرتبه در ساعت
حداکثر وزن درب ریلی : 500 کیلوگرم
حداکثر عرض درب ریلی 5 متر
کشور سازنده : چین

8,580,000 تومان

مشخصات فنی 

برند

بتا – Beta

مدل

F550M

کشور سازنده

چین

نوع اپراتور

الکترومکانیک

تعداد تردد

20 مرتبه در ساعت

حداکثر عرض درب ریلی

5 متر

حداکثر وزن درب ریلی

500 کیلوگرم

کلاس حفاظتی

IP44

قابلیت ترمزگیری

دارد

گارانتی

12 ماه

جک پارکینگ ریلی بتا مدل F550M

جک پارکینگ ریلی بتا F550M یک جک برقی ریلی است و مناسب برای درب‌های کشویی، ریلی و جمع شونده می‌باشد. جک پارکینگ ریلی BETA F550M با ولتاژ 24 ولتی کار می‌کند تا در مواقع اضطراری و قطع برق بتواند با یک باطری نیز عملکرد خود را حفظ نماید. توان موتور در جک برقی ریلی F550M بتا 120 وات است و با نیروی کششی 230 نیوتنی خود قادر است بالغ بر 500 کیلوگرم وزن را جابجا نماید. جک برقی ریلی BETA F 550M قابلیت تشخیص موانع را دارد و در صورت برخورد با افراد یا اجسام اورلود شده و حرکت آن معکوس می‌شود. این قابلیت در جهت جلوگیری از آسیب به موتور، درب، اشیاء و افراد صورت می‌گیرد.

در بسته بندی جک ریلی F550M یک عدد درب بازکن موجود است و برای یک لنگه درب پیش بینی شده است. این درب بازکن می‌تواند برای دو لنگه درب بطور متوالی نیز به کار رود. حداکثر طولی که این درب بازکن‌ها می‌تواند جابجا کند بستگی به وزن درب دارد و این عدد 5 متر می باشد.

سرعت عملکرد باز و بسته شدن درب بطور میانگین 20 سانتی متر در ثانیه است. موتور درب اتوماتیک ریلی F550M می‌تواند 20 مرتبه در ساعت تردد داشته باشد. همچنین این درب اتوماتیک ریلی قابلیت اتوکلوزینگ دارد. منطبق بر تکنولوژی فست کلوز پس از عبور فرد یا خودرو، درب بصورت خودکار بسته می‌شود. زمان اتوکلوزینگ در این جک‌ها نیز قابل تنظیم است. همچنین درب اتوماتیک ریلی F550M برند BETA قابلیت تنظیم سرعت دو زمانه را دارد تا از برخورد و ایجاد صدای نابهنجار جلوگیری نماید.

جک ریلی F550M همچون جک‌های بازویی مجهز به یک کلید خلاص کن می‌باشد تا در مواقع ضروری راهگشا اهالی مجتمع باشد. ریموت کنترل این جک ریلی 433 مگاهرتزی است. این جک قابلیت اتصال به 200 ریموت کنترل را دارد. از دیگر قابلیت‌های این مدل از درب برقی ریلی، فرمان عبور برای یک فرد، موتور یا دوچرخه توسط ریموت کنترل می‌باشد. در این صورت درب تنها به اندازه عرض فرد یا موتور باز خواهد شد.

کارکرد فلاشر

هر جک پارکینگی چه از نوع بازویی و چه از نوع ریلی مجهز به یک فلاشر یا چراغ چشمک زن می‌باشد. چراغ چشمک زن به هنگام باز یا بسته شدن فعال می‌شود. کاربرد چراغ چشمک زن آن است که ضمن ایجاد آگاهی به کاربر مبنی بر فعال شدن جک پارکینگ، به عنوان یک هشدار دهنده نیز عمل می‌کند و افرادی که در حوالی درب هستند را از هر گونه حادثه احتمالی هوشیار می‌نماید.

جمع بندی

استاندارد ضد آب بودن و ضد گرد و غبار بودن درب برقی ریلی F550M برند بتا IP44 می‌باشد. همچنین تحمل حرارتی موتور آن بین منفی 20 درجه سانتی گراد تا مثبت 50 درجه سانتی گراد خواهد بود. ضمانت نامه BETA 12 ماهه اعتبار دارد که از نظر کمی عدد معقول و قابل اعتمادی به نظر می‌آید.

تمام محصولات جک ریلی پارکینگ

0/5 (0 نظر)