درب برقی میلان مدل Mohest 5

شناسه محصول: Mohest-5دسته:

تعداد تردد : 15 مرتبه در ساعت
حداکثر وزن هر لنگه : 250 کیلوگرم
حداکثر عرض هر لنگه درب 3.5 متر
کشور سازنده : ایران

مشخصات فنی 

برند

میلان – MILAN

مدل

Mohest 5

کشور سازنده

ایران

نوع اپراتور

الکترومکانیک

تعداد تردد

15 مرتبه در ساعت

عرض هر لنگه درب

3.5 متر

حداکثر وزن هر لنگه

250 کیلوگرم

کلاس حفاظتی

IP44

قابلیت باز شدن بیش از 90 درجه

دارد

قابلیت ترمزگیری

دارد

گارانتی

30 ماه

معرفی درب برقی Mohest 5 میلان

برند ایرانی میلان یکی از نام های شناخته شده در تولید جک های درب برقی داخلی می باشد که در مجموعه محصولات خود، دو جک با سیستم عملکردی الکترومکانیک برای درب های لولایی یا بازویی را قرار داده است. در حالت کلی این دو محصول از نظر ویژگی های فنی شباهت زیادی با هم دارند و می توان گفت تنها تفاوت آنها، قدرت تحمل آنها در برابر وزن درب و همچنین سرعت حرکتشان می باشد.

جک درب اتوماتیک Mohest 5 میلان قادر است درب هایی با وزن 500 کیلوگرم (هر لنگه درب 250 کیلوگرم) را کنترل نماید. این جک پارکینگ را می توان بر روی درب های تک لنگه و دو لنگه نصب نمود و در محیط هایی با تردد متوسط آنها را کنترل کرد. با خرید جک پارکینگ Mohest 5 تجهیزات جانبی از قبیل دو عدد ریموت و بازو، چشمی های فتوسل، مدار فرمان و همچنین یک عدد فلاشر ارائه می گردد.

ویژگی های فنی جک درب اتوماتیک Mohest 5 میلان

بهترین جک قابل نصب بر روی درب های پارکینگی باید در مرحله اول با ویژگی های ظاهری درب تناسب داشته باشند. به عبارت دیگر، جک های قابل نصب بر روی درب های لولایی با آنچه بر روی درب های کشویی نصب میشوند کاملا متفاوت می باشند. علاوه براین، از نظر ویژگی ها و مشخصات فنی نیز باید تطابق کامل با شرایط نصب درب و میزان تردد و غیره را دارا باشد. به مین دلیل اطلاع از مشخصات فنی جک پارکینگی Mohest 5 میلان قبل از خرید آن کاملا ضروری می باشد. برخی از ویژگی ها و مشخصات فنی این جک عبارتند از:

دارای بازوی قفل شونده

به منظور افزایش امنیت درب ها در برابر فشارهای خارجی که به آن وارد می گردد، در برخی از جک های درب برقی بازوهای قفل شونده در نظر گرفته شده اند. این قابلیت در جک درب اتوماتیک Mohest 5 میلان نیز وجود داشته و باعث میشود تا نیازی به استفاده از قفل های برقی نباشد. البته می توان برای افزایش امنیت تا سطح بالاتر از قفل برقی نیز به طور همزمان در کنار جک پارکینگ Mohest 5 استفاده نمود.

قابلیت تشخیص مانع

همان طور که اشاره شد، در پک خرید درب برقی Mohest 5 دو عدد چشمی های فتوسل نیز ارائه می گردد. این چشمی ها قابلیت تشخیص را در درب برقی پیاده سازی نموده و باعث میشود از برخورد درب با مانع جلوگیری شود. همچنین لازم به ذکر است که علاوه بر قابلیت تشخیص مانع، برای این امکان ترمزگیری نیز در نظر گرفته شده است. در نتیجه به محض تشخیص مانع حرکت درب متوقف خواهد شد.

قابلیت تنظیم سرعت دوزمانه

سرعت درب ها در حین حرکت باید به گونه ای تنطیم گردد که از ایجاد ترافیک در کوچه و خیابان جلوگیری شود. در مقابل، بسته شدن درب ها با این سرعت باعث ایجاد سر و صدای زیاد در لحظه برخورد دو لنگه به هم می گردد. به همین منظور قابلیت تنظیم سرعت دو زمانه برای جک پارکینگی Mohest 5 میلان در نظر گرفته شده است. این قابلیت شرایطی را فراهم می کند تا سرعت درب در لحظه بسته شدن تا حد زیادی کاهش یابد.

درجه حفاظتی IP44

از مهم ترین ویژگی های فنی که در جک های تولید داخل و خارج به آن توجه زیادی میشود، درجه حفاظتی آن و میزان تحمل در برقی در برابر شرایط محیطی و دمایی است. ددرب برقی Mohest 5 میلان نیز از این مساله مستثنی نبوده و به همین دلیل تجهیزات داخلی و خارجی آن به گونه ای طراحی شده اند که امکان نفوذ گرد و غبار و آب به درون آن وجود ندارد. علاوه براین از این درب برقی می توان در شرایط دمایی 20- تا 55+ درجه سانتیگراد استفاده نمود. لازم به ذکر است که جک درب اتوماتیک Mohest 5 میلان دارای درجه حفاظتی IP44 می باشد.

دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

تمام محصولات ارائه شده توسط برند میلان MILAN دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند که البته شرط بهره مندی از این خدمات، خرید از نمایندگی های درب اتوماتیک Mohest 5 می باشد. با خرید این محصول از نمایندگی های مجاز نصب آن بر اساس استانداردهای ارائه شده توسط برند انجام می گردد. علاوه براین، در صورت نیاز به تعمیر از قطعات اصل و با کیفیت برای این منظور استفاده می شود.

دارای سیستم خلاص کن دستی

از دیگر مشخصات فنی این درب اتوماتیک می توان به تعبیه سیستم خلاص کن دستی برای آن اشاره بود. با این قابلیت می توان در شرایط قطع برق و با توجه به اینکه امکان اتصال به سیستم های برق رضطراری را دارا نمی باشند، کنترل درب را به صورت دستی انجام داد.

مشاهده محصولات این برند : جک پارکینگ میلان

متعلقات درب اتوماتیک Mohest 5

  • یک عدد مرکز کنترل میلان MILAN
  • یک عدد رسیور میلان MILAN
  • یک عدد جعبه مرکزکنترل میلان MILAN
  • یک عدد آچار خلاص کن
  • یک جفت چشمی فتوسل میلان MILAN
  • دو عدد ریموت میلان MILAN
  • دو عدد جک بازویی موهوست 5 برند میلان MILAN

خرید درب اتوماتیک Mohest 5 میلان

با توجه به مشخصات فنی متعدد درب اتوماتیک Mohest 5 و لزوم اطلاع از جزئیات کامل آنها قبل از خرید، کارشناسان درب اتوماتیک ویانا از طریق راه های ارتباطی مشاوره رایگان در این زمینه ارائه می دهند.

تمام محصولات جک پارکینگ

0/5 (0 نظر)