جک پارکینگ سیماران مدل فراز V

شناسه محصول: FarazVدسته:

تعداد تردد : 10 مرتبه در ساعت
حداکثر وزن هر لنگه : 380 کیلوگرم
حداکثر عرض هر لنگه درب 2.7 متر
کشور سازنده : ایران

مشخصات فنی 

برند

سیماران – Simaran

مدل

Faraz V

کشور سازنده

ایران

نوع اپراتور

الکترومکانیک

تعداد تردد

10 مرتبه در ساعت

عرض هر لنگه درب

2.7 متر

حداکثر وزن هر لنگه

380 کیلوگرم

کلاس حفاظتی

IP44

قابلیت باز شدن بیش از 90 درجه

دارد

قابلیت ترمزگیری

دارد

گارانتی

24 ماه

جک پارکینگ فراز V برند سیماران

شرکت سیماران با بهره‌گیری از تکنولوژیِ جک‌هایِ پارکینگیِ ایتالیایی توانسته است سهم مهمی از بازار ایران را بدست آورد. فراز نامی است که این شرکت برای جک‌های پارکینگی خود برگزیده است. مدل‌های مختلفی در خانواده فراز توانسته‌اند خود را مطرح نمایند که از میان آنها می‌توان به جک‌های پارکینگی فراز P و جک‌های پارکینگی فراز V اشاره نمود. بازار هدف فراز P در رده کارایی و بازار هدف فراز V در رده اقتصادی در نظر گرفته شده است.

طراحی زیبایی

هر چند جک پارکینگ فراز V یک جک اقتصادی به حساب می‌آید و با آنکه عنصر زیبایی در جک‌های پارکینگی گزینه غیر ضروری محسوب می‌شود، در عین حال شرکت سیماران اهتمام ویژه‌ای برای زیبایی این محصول داشته است. جک پارکینگ Faraz V را می‌توان یکی از زیباترین و شیک‌ترین جک‌های پارکینکی در بازار ایران دانست.

ویژگی‌های عمومی

قدرت موتور در فراز V در مقایسه با جک‌های هم رده خود بی‌بدیل است. توان هر بازو، 350 وات می‌باشد که این سبب افزایش عملکرد جک می‌شود. این توان موتوری بازوها را قادر ساخته است تا وزن 380 کیلوگرم را برای هر لنگه درب تحمل نماید. تردد مجاز فراز V صد مرتبه در روز است که با توجه به طراحی فانتزی آن مناسب برای کاربری‌های مسکونی و ویلایی می‌باشد. همچنین قدرت بالای موتور کمک می‌کند تا جک‌ها در برابر رخدادهای طبیعی همچون باد و طوفان مقاومت کرده و به عملکرد خود ادامه دهد. زاویه بازشدگی فراز V محدود به 90 درجه نبوده و می‌تواند تا 110 درجه نیز باز شود. اگر طول هر درب تا 2.75 متر باشد این جک از آن پشتیبانی می‌نماید.

مدار فرمان درب اتوماتیک فراز V به مانند فراز P که یک جک بالا رده به حساب می‌آید از نوع Q70 است. این بازوها از تکنولوژی سرعت دو زمانه برای کاهش آلودگی صوتی پشتیبانی می‌نماید و از عملکرد نرم و یکنواختی برخوردار می‌باشد.

مقاومت در برابر دما

از دغدغه‌های موجود به هنگام خرید یک کالای الکترومکانیکی، سازگاری محصول با آب و هوای مناطق مختلف است. کشور عزیزمان ایران دارای چهار فصل و دارای اقلیم‌های متنوع و متعددی است. از کویرهای سوزان مصر در اصفهان گرفته تا کوهستان‌های زرینه در کردستان، همه نشانی از این تنوع آب و هوایی دارد. این جک و متعلقات آن در برابر نواسات دمایی همچون گرما و یخبندان مقاوم است و می‌تواند دمای بین منفی 20 درجه سانتی گراد تا مثبت 80 درجه سانتی گراد را تحمل نماید.

جک درب پارکینگ Faraz V از چه پشتیبانی نمی‌کند؟

در هنگام خرید کالاهای رده اقتصادی، تناسب قیمت و کارایی و انتظاری که ما از محصول داریم بسیار حائز اهمیت است. جک درب پارکینگ فراز V نیز یک جک پارکینگ اقتصادی است لذا از این قائده مستثنی نیست. مشتری علاوه بر دانستن توانایی‌ها، مواردی که در حوزه پشتیبانی محصول نیست را نیز باید بداند. استفاده از واژه «نقطه ضعف» کمی بی‌رحمانه است، لذا در این مقاله و مقالات دیگر از واژه «عدم پشتیبانی» برای یک قضاوت منصفانه استفاده می‌شود. از مواردی که جک برقی فراز V از آن پشتیبانی نمی‌کند تکنولوژی ARS به هنگام برخورد با موانع و عدم پشتیبانی از UPS برای استفاده در شرایط قطع برق می‌باشد که در جای خود به تفصیل توضیح داده شده است. در مابقی ویژگی‌ها این جک‌ تقریباً کم و کاستی ندارد.

ضمانت‌نامه و خدمات پس از فروش

شرکت سیماران برای اثبات کیفیت کالای خود تضمین 24 ماهه داده است تا در صورت بروز مشکل، اقدام به تعمیر و یا تعویض رایگان جک‌های خود نماید. همچنین برای آسودگی خاطر مشتریان این شرکت خدمات پس از فروش خود را تا ده سال ادامه خواهد داد.

تمام محصولات جک پارکینگ

1/5 (1 نظر)