جک پارکینگ SuperLife مدل سوپر لایف 600

شناسه محصول: superlife600دسته:

تعداد تردد : 15 مرتبه در ساعت
حداکثر وزن هر لنگه : 450 کیلوگرم
حداکثر عرض هر لنگه درب 3.5 متر
کشور سازنده : ایران

4,650,000 تومان

مشخصات فنی 

برند

سوپر لایف – SuperLife

مدل

سوپر لایف 600

کشور سازنده

ایران

نوع اپراتور

الکترومکانیک

تعداد تردد

15 مرتبه در ساعت

عرض هر لنگه درب

3.5 متر

حداکثر وزن هر لنگه

450 کیلوگرم

کلاس حفاظتی

IP44

قابلیت باز شدن بیش از 90 درجه

ندارد

قابلیت ترمزگیری

ندارد

گارانتی

24 ماه

جک پارکینگ SuperLife مدل سوپر لایف 600

سوپر لایف برندی است ایرانی است که طراحی محصولات این برند الهام گرفته از جک‌های پارکینگی ایتالیایی بالخصوص برند لایف می‌باشد. این شرکت پیش از تولید جک‌های سوپر لایف به عنوان یک وارد کننده جک‌های ایتالیایی در بازار ایران شناخته می‌شده است. با افزایش تحریم‌های ظالمانه غرب علیه ایران و افزایش محدودیت‌ها‌ در مسیرهای تجاری، این شرکت به فکر بومی سازی جک‌های پارکینگی می‌افتد.

شرکت در سال 1398 نخستین محصول خود را با نام درب اتوماتیک سوپر لایف 400 به بازار عرضه نمود. با استقبال مشتریان از این محصول رفته رفته این شرکت به فکر افزایش زنجیره محصولات خود می‌افتد. سوپر لایف اکنون یک خانواده با چهار عضو مدعی است. این محصولات برای انواع درب‌های پارکینگی طراحی شده است و عمده اختلاف آنها در طول شفت و محور انتقال قدرت آن می‌باشد و اختلاف چشمگیری در موتور بکار رفته در آنها مشاهده نمی‌شود.

بطورکلی کوتاهی و بلندی شفت می‌تواند محور انتقال قدرت از موتور به درب‌ها را افزایش یا کاهش دهد. لذا بدیهی است با افزایش طول شفت، محور انتقال قدرت نیز افزایش پیدا کرده و جک قادر خواهد بود تا درب های بزرگتر و سنگین‌تری را جابجا نماید.

درب اتوماتیک سوپر لایف 600 زیبا، مستحکم و مقرون به صرفه

درب اتوماتیک سوپر لایف 600 در حقیقت مدل ارتقا یافته‌ای از درب اتوماتیک سوپر لایف 400 است که پیشتر توسط این شرکت طراحی، تولید و در بازار عرضه شده بود. این محصول از جمله مدل‌های شفت بلند بازار محسوب می‌شود و مناسب برای درب‌های عریض طراحی شده است. شفت‌های 60 سانتی متری جک برقی سوپر لایف 600 به نحوی طراحی شده است که می‌تواند درب‌هایی به طول 3.5 متر (به ازای هر لنگه) را نیز جابجا نماید.

این بدین معنا است که اگر وسعت درب ورودی، هفت متر هم باشد با نصب دو بازو برای هر لنگه می‌توانید بصورت خودکار فرآیند باز و بسته شدن آن را هدایت نمایید. این ویژگی سبب شده است سوپر لایف 600 برای درب‌های عریض تک لنگه مثل درب‌های باغی نیز گزینه مناسبی به حساب بیاید. همچنین شفت‌های بلند، تحمل سنگینی، در این مدل را افزایش داده و این بازو را قادر ساخته است تا وزن 450 کیلوگرم به ازای هر لنگه درب را نیز تحمل نماید.

مشاهده محصولات این برند :

خلاص کن این جک بصورت آلنی است لذا برای افزایش ایمنی مجموعه خود بهتر است از قفل‌های برقی استفاده نمایید. قفل برقی از لحاظ عملکرد کاملاً با بردهای الکترونیکی سوپر لایف 600 هماهنگ است. پس از دریافت فرمان باز شدن توسط ریموت کنترل‌های 433 مگاهرتزی ابتدا قفل برقی عمل می‌کند و سپس بازوها شروع به حرکت می‌نمایند.

در طراحی جک پارکینگ سوپر لایف از بهترین مواد و بهترین آلیاژ آلومینیومی بهره گرفته شده است. استفاده از آلومینیوم در ساخت این محصول ضمن افزایش استحکام سبب افزایش زیبایی محصول نیز شده است. جک پارکینگ سوپر لایف 600 از برق اضطراری یا UPS پشتیبانی نمی‌کند لذا در زمان قطع برق می‌توانید با استفاده از کلید خلاص کن کار خود را راه بیاندازید. هدایت دو زمانه برای کاهش آلودگی صوتی، بهره‌مندی از چشمی‌های فتوسل و کنترل هوشمند تردد، پشتیبانی از فناوری فست کلوز از دیگر ویژگی این محصول می‌باشد.

بطورکلی عملکرد و طراحی جک اتوماتیک سوپر لایف 600 قابل قبول است و از دسته جک‌های مقرون به صرف به حساب می‌آید.  این محصول ضمانت نامه 2 ساله و خدمات پس از فروش 5 ساله دارد.

تمام محصولات جک پارکینگ

1/5 (1 نظر)