راهبند فادینی FADINI

راهبند فادینی FADINI

فیلتر محصولات نمایش همه 2 نتایج
کشور سازنده
طول میله
تعداد تردد
قابلیت تاشوندگی میله
گارانتی
راهبند فادینی

راهبند فادینی

راهبند فادینی یکی از با کیفیت ترین تجهیزات کنترل تردد می باشد که متعلق به کشور ایتالیا بوده و در گروه راهبندهای اتوماتیک پارکینگی قرار گرفته است. این برند در تولید محصولات خود از بروزترین تکنولوژی ها استفاده نموده و سیستم عملکردی آنها هیدرولیک می باشد. درب اتوماتیک ویانا ارائه دهنده انواع راهبند، در ادامه به معرفی کامل محصولات برند فادینی پرداخته و موارد بسیار مهمی که لازم است برای خرید و قیمت راهبند فادینی بدانید را بررسی خواهد نمود.

معرفی راهبند فادینی

FADINI یکی از برندهای ایتالیایی بسیار معروف در زمینه تولید تجهیزات کنترل تردد خودرو می باشد. سرعت بالا در باز و بسته شدن بوم، عملکرد مناسب در محیط هایی با ترافیک زیاد، مقاومت بالا در برابر ضربه، نفوذ آب و گرد و خاک و قابلیت تشخیص مانع و اتصال به سیستم های کنترل تردد خودرو و پلاک خوان، از جمله ویژگی های فنی موجود در محصولات راهبند فادینی می باشد. البته هر یک از محصولات این برند از نظر ویژگی های فنی با هم متفاوت هستند و لازم است در زمان خرید به آن توجه داشته باشید.

مدل های راهبند فادینی

با توجه به ویژگی های فنی به کار رفته در راهبندهای فادینی، می توان محصولات این برند را در دو گروه کلی تقسیم بندی نمود که عبارتند از:

راهبند فادینی باری 88

راهبند فادینی باری 88 دارای بازویی به طول 4 متر بوده و با سیستم عملکردی الکتروهیدرولیک و با تردد 50 مرتبه در ساعت. از مهم ترین ویژگی های این راهبند می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

قابلیت اتصال به سیستم کنترل تردد

یکی از بهترین ویژگی هایی که برای اغلب راهبندهای میله ای در نظر گرفته میشود، قابلیت اتصال آن به سیستم های کنترل تردد می باشد. راهبند فادینی مدل BARRI 88 را می توان با ریموت کنترل نمود و برای مدیریت بهتر شرایط ورود و خروج در محیط مورد نظر، می توان این تجهیزات را به سیستم های کنترل تردد از قبیل دستگاه های پلاک خوان و پوش باتن متصل نمود.

مقاومت بالا

جنس و متریال به کار رفته برای تولید هر یک از قطعات راهبند BARRI 88 Fadini به گونه ایست که می توان از این تجهیزات در شرایط دمایی مختلف با دمای بسیار زیاد و کم و همچنین گرد و غبار استفاده نمود. کارکرد دستگاه در این شرایط بدون هیچگونه اختلال ادامه پیدا خواهد نمود و این یک نقطه قوت بزرگ برای راهبندهای اتوماتیک پارکینگی می باشد که در فضای باز مورد استفاده قرار میگیرند.

قابلیت تاشوندگی میله

میله راهبند BARRI 88 فادینی 4 متر می باشد و برای عدم برخورد آن با سقف در محیط های سر پوشیده، امکان تاشوندگی میله برای آن در نظر گرفته شده است.

راهبند فادینی مدل بایت 980

از دیگر مدل های بسیار عالی راهبند فادینی می توان به راهبند Bayt 980 اشاره نمود. این راهبند دارای سیستم عملکردی هیدرولیک بوده و به همین دلیل می تواند در محیط هایی با ترافیک زیاد و بدون استهلاک و کاهش کارکرد به فعالیت خود ادامه دهد.تردد در این راهبند نامحدود میباشد همچنین دارای بوم 3 تا 8.5 متر بوده و گزینه ای مناسب برای کنترل تردد در محیط های صنعتی و همچنین ورودی سازمان ها و مکان های مسکونی به شمار می رود. از مهم ترین ویژگی های فنی این مدل از راهبندهای fadini می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

مانند سایر مدل های راهبند fadini، این محصول نیز دارای سرعت بالا 5 ثانیه بوده و در شرایط دمایی 20- تا 80+ بدون هیچگونه اختلال در عملکرد قادر به کنترل تردد می باشد.

قیمت راهبند فادینی

قیمت راهبند فادینی Fadini به دلیل وارداتی بودن ( ساخت کشور ایتالیا ) به نرخ ارز بستگی دارد. برای استعلام قیمت هر یک از محصولات راهبند fadini می توانید با گروه درب اتوماتیک ویانا در ارتباط باشید.

خرید راهبند فادینی

در خرید راهبند فادینی توجه داشته باشید که مدلی را انتخاب نمایید که با شرایط محیط مورد نظر کاملا تناسب داشته باشد. طول میله، سرعت حرکت و تعداد تردد در شبانه روز و سایر قابلیت ها را به طور کامل بررسی نمایید تا در نهایت بهترین انتخاب را داشته باشید. کارشناسان درب اتوماتیک ویانا به منظور راهنمایی شما در انتخاب راهبند مناسب، مشاوره رایگان ارائه می دهند.

توجه داشته باشید که با خرید از درب اتوماتیک ویانا، نه تنها از خدمات پس از فروش بهره مند خواهید شد، بلکه تمام مراحل نصب تجهیزات نیز زیر نظر افراد متخصص و حرفه ای صورت گرفته و استانداردهای مورد نیاز برای آن رعایت می گردد.