راهبند سیماران فراز

راهبند سیماران فراز

فیلتر محصولات نمایش همه 2 نتایج
کشور سازنده
طول میله
قابلیت تاشوندگی میله
گارانتی
راهبند سیماران

راهبند سیماران

راهبند سیماران یکی از تجهیزات کنترل تردد نام آشنا در میان برندهای داخلی می باشد که قیمت ارزان، کیفیت مناسب و کارکرد عالی را در کنار هم حفظ کرده است. این راهبند دارای دو محصول بوده که هر دو دارای سیستم الکترومکانیک بوده و در گروه راهبندهای میله ای قرار دارند. درب اتوماتیک ویانا ارائه دهنده انواع راهبند اتوماتیک در ادامه به معرفی راهبند سیماران فراز و ویژگی های فنی آن خواهد پرداخت.

معرفی راهبند فراز سیماران

راهبند میله ای فراز متعلق به برند سیماران می باشد که در تولید انواع آیفون تصویری و جک های هیدورلیکی فعالیت دارد. این برند موفق به طراحی و تولید دو راهبند میله ای با طول های 6 و 5 متر شده است که از نظر کیفیت در سطح بسیار مطلوبی قرار دارند. کارکرد روان و بدون صدا، امکان اتصال به loop detector و چشمی های فتوسل از جمله ویژگی های راهبند فراز می باشد. از سایر ویژگی های محصولات راهبند فراز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قابلیت تنظیم طول بوم به اندازه دلخواه

همان طور که اشاره شد، هر دو محصول راهبند فراز در گروه راهبندهای میله ای قرار گرفته اند و در این نوع راهبند، طول بوم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. طول بوم دو محصول راهبند فراز قابل تنظیم در بازه 5 تا 6 متر بوده و در نتیجه می توان در محیط با شرایط های مختلف از آن استفاده نمود. بوم این محصولات با سرعت 6 ثانیه باز میشود و این می تواند یک نقطه مثبت برای استفاده از آن در محیط هایی با تردد نسبتا بالا به شمار رود. باز و بسته شدن این بوم را می توان با توجه به شرایط محیط تنظیم نمود.

اتصال به 200 ریموت

یکی از ویژگی های بسیار خوب راهبند فراز، قابلیت اتصال همزمان به 200 ریموت و پاکسازی همگی آنها می باشد. در نتیجه می توان کنترل آن را به افراد مختلفی سپرد تا در صورت لزوم از آن استفاده نمایند. علاوه براین، می توان به طور همزمان نیز تمام ریموت ها را از کنترل خارج نمود.

قابلیت اتصال به کارت خوان

از دیگر ویژگی های فنی راهبندهای فراز می توان به قابلیت اتصال به کارت خوان یا access control اشاره نمود. به منظور مدیریت بهتر ورود و خروج خودروها به درون سازمان ها، ادارات و مجتمع های تجاری و مسکونی، از سیستم های کارت خوان و پلاک خوان استفاده می گردد. راهبند سیماران امکان اتصال به این تجهیزات را داشته و می توان مدیریت بهتری در محیط با آن برقرار نمود.

کارکرد درست در شرایط محیطی مختلف

راهبندهای میله ای و ستونی به منظور استفاده در محیط های روباز در شرایط دمایی و هوایی مختلف مورد آزمایش های متعددی قرار میگیرند. پس از بررسی میزان مقاومت آنها در برابر شرایط مختلف موفق به کسب کلاس های حفاظتی می گردند. با توجه به اینکه راهبندهای فراز در شرایط دمایی -20 تا +55 کاملا مقاوم هستند و امکان نفوذ نم و رطوبت، باران و گرد و غبار به درون تجهیزات آنها وجود ندارد، لذا موفق به کسب کلاس حفاظتی ip54 شده اند.

قابلیت شکست بوم

یکی از محدودیت های استفاده از راهبندهای میله ای در فضاهای سرپوشیده، امکان برخورد بوم با سقف می باشد. به همین منظور، امکان و قابلیت شکست بوم با زاویه 90 و 180 درجه برای آنها در نظر گرفته شده است. نحوه عملکرد این بوم ها به این صورت است که پس از باز شدن و قبل از برخورد به سقف، شکسته شده و ارتفاع آن کاهش پیدا می کند. در نتیجه می توان از راهبند فراز در پارکینگ ادارات و مراکز خرید استفاده نمود.

انواع راهبند فراز

مجموعه محصولات راهبند فراز در دو گروه راهبندهایی با طول 6 و 5 متر تقسیم میشوند که در هر دو محصول ویژگی هایی به شرح زیر وجود دارد:

  • قابلیت اتصال به سیستم های کنترل تردد خودرو
  • دارای بوم تلسکوپی با سرعت باز شدن 6 ثانیه
  • امکان نصب فلاشر و قابلیت رویت بالا از فاصله زیاد
  • باز و بسته شدن اتوماتیک و دستی بوم در شرایط مختلف
  • کارکرد آرام و بدون صدا
  • دارای سیستم عملکرد الکترومکانیک
  • موتور 220 ولت
  • تردد نامحدود

قیمت راهبند سیماران

قیمت راهبند سیماران با توجه به ویژگی های آن از قبیل طول بوم آنها و همچنین تجهیزات جانبی نصب شده بر روی این محصولات تعیین می گردد. برای استعلام قیمت راهبند فراز سیماران می توانید با کارشناسان درب اتوماتیک ویانا در ارتباط باشید.

خرید راهبند سیماران

با توجه به ویژگی هایی که در دو محصول راهبند سیماران فراز وجود دارد، لذا پیشنهاد می کنیم محصول مورد نظر را با توجه به شرایط محیط نصب آنها انتخاب کنید. به عبارت دیگر، خرید راهبند فراز سیماران را با توجه به محیطی که نصب می گردد انجام دهید تا بالاترین کارایی را از آن دریافت نمایید. کارشناسان درب اتوماتیک ویانا قبل از خرید هر یک از این محصولات ابتدا شرایط محیط نصب را بررسی نموده و بر همین اساس بهترین گزینه را پیشنهاد خواهند داد.

نصب و فروش راهبند سیماران فراز

علاوه بر کیفیت به کار رفته در ساخت و تولید تجهیزات راهبند، نحوه نصب آنها و رعایت استانداردها تاثیر بسیار زیادی بر طول عمر و نحوه عملکرد راهبند خواهد داشت. به همین دلیل است که نصب راهبند سیماران فراز توسط افراد متخصص و حرفه ای باید صورت گیرد. درب اتوماتیک ویانا نصب این محصولات را توسط افراد حرفه ای انجام می دهد. علاوه براین، پس از اتمام مرحله نصب برگه خدمات پس از فروش و گارانتی ارائه می دهد. برای برقراری ارتباط با گروه درب اتوماتیک ویانا می توانید از راه های ارتباطی با کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.