جک پارکینگ بتا BETA

جک پارکینگ بتا BETA

فیلتر محصولات نمایش همه 4 نتایج
کشور سازنده
عرض هر لنگه درب
حداکثر وزن هر لنگه
تعداد تردد
گارانتی

جک پارکینگ BETA

جک پارکینگ BETA

BETA یکی از برندهای چینی شناخته شده در زمینه ارائه محصولات مختلف برای جک پارکینگ می باشد که به دلیل قیمت ارزان و تنوع بالا در محصولات با استقبال زیادی در دنیا مواجه شده است. البته شایان ذکر است که شرکت ایرانی بتا دو مجصول ایرانی تولید کرده که از کیفیت مطلوبی برخوردار است. مجموعه محصولات ارائه شده توسط این برند شامل جک های لولایی و ریلی بوده و سیستم عملکردی الکترومکانیک برای آنها در نظر گرفته شده است.

جک پارکینگ لولایی BETA

در میان جک های پارکینگ ارائه شده برای درب های لولایی یا بازویی محصولات متنوعی به چشم میخورد که کارایی و عملکرد آنها با هم فرق دارد. از جمله نمونه های پرطرفدار در این زمینه می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

جک پارکینگ BETA مدل BETA 400: این درب اتوماتیک BETA دارای سیستم الکترومکانیک بوده و قادر است درب هایی با وزن 350 کیلوگرم را پشتیبانی کند. همچنین لازم به ذکر است که حداکثر عرض لت های درب باید 3 متر در نظر گرفته شود و تا 110 درجه قابل باز شدن می باشند.
جک پارکینگ BETA مدل F600: این درب اتوماتیک بتا عملکرد کاملا روان و بدون صدایی داشته و سیستم الکترومکانیک برای آنها در نظر گرفته شده است. جک های F600 درب هایی با لت 2.5 متر و وزن 350 کیلوگرم را پشتیبانی می کنند و در شرایط دمایی -20 تا +50 بدون اختلال قادر به فعالیت می باشند.


درب اتوماتیک پارکینگ بتا

گارانتی جک پارکینگ بتا

با توجه به اهمیت بسیار زیاد گارانتی و خدمات پس از فروش، این برند برای محصولات خود این قابلیت را ارائه داده است. نکته بسیار مهم اینکه مدت زمان گارانتی محصولات بتا بسیار کم و حدود یکسال می باشد که لازم است در زمان خرید مد نظر قرار دهید.

قیمت جک پارکینگ بتا

یکی از اصلی ترین دلایلی که باعث شده اند تا جک پارکینگ بتا مورد توجه قرار گیرند، قیمت ارزان آنها نسبت به برندهای ایتالیایی می باشد. قیمت جک پارکینگ BETA با توجه به مدل محصولات با هم تفاوت دارد که دلیل اصلی آن قابلیت های مختلفی می باشد که در هر یک از آنها ارائه شده است. با توجه به اینکه BETA یکی از برندهای چینی می باشد، مانند تمام کالاهای وارداتی قیمت آنها تحت تاثیر نرخ ارز قرار میگیرند. با توجه به نوسانات زیادی که در نرخ ارز در کشورمان وجود دارد، لذا پیشنهاد میکنیم برای استعلام قیمت دقیق هر یک از این محصولات با کارشناسان فروش ویانادر تماس بگیرید.

نصب درب برقی BETA

در نصب صحیح درب برقی BETA جزئیات زیادی وجود دارد که عدم توجه به آنها به معنای خرابی دستگاه و ضرر و خسارت مالی زیاد خواهد بود. به عنوان مثال لازم است محل قرار گیری جک ها کاملا دقیق تنظیم شود یا عدم افتادگی درب پارکینگ یا سفت بودن لولاهای درب پارکینگ چک شود تا درب پارکینگ روان باز و بسته شود و به درب برقی نیز آسیب وارد نشود. کارشناسان ویانادر با رعایت تمام استانداردهای ارائه شده توسط برند بتا مراحل نصب را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت ارائه می دهند.

جمع‎ بندی ویژگی‎ها و مشخصات درب اتوماتیک BETA

به‌عنوان جمع‎‌بندی باید گفت درب اتوماتیک بتا از باکیفیت‎‌ترین و بهترین آلیاژهای فلزی ساخته شده است. آلیاژهایی نظیر مس و برنج در تولید این درب اتوماتیک پارکینگ به کار رفته ‎‌است. شما عزیزان می‎توانید از درب اتوماتیک پارکینگ BETA برای دربهای پارکینگ سبک وزن منازل استفاده کنید.