راهبند ستونی SEA

راهبند ستونی SEA

فیلتر محصولات نمایش همه 3 نتایج
کشور سازنده
مقاومت شکست
مقاومت در برابر ضربه
تعداد تردد
گارانتی
راهبند ستونی SEA

راهبند ستونی SEA

راهبند ستونی SEA از مجموعه تجهیزات کنترل تردد و حفظ امنیت می باشد که با برخورداری از مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه و همچنین سرعت بالا در باز و بسته شدن ستون ها، از شهرت زیادی برخوردار شده است. راهبند بولارد SEA دارای سه زیر مجموعه می باشد که سیستم عملکرد آنها الکتروهیدرولیک بوده و به همین دلیل دقت بالایی داشته و با گذر زمان، دچار خرابی و استهلاک نمی گردند.

درب اتوماتیک ویانا ارائه دهنده راهبند اتوماتیک پارکینگ و راهبند ستونی در ادامه به معرفی راهبند ستونی SEA پرداخته  و ویژگی های آنها و همچنین مجموعه محصولات زیر مجموعه آن را معرفی خواهد نمود.

معرفی راهبند ستونی SEA

راهبندها در حالت کلی و بر اساس نحوه عملکرد و ساختار آنها به دو گروه راهبند اتوماتیک پارکینگ و راهبند ستونی یا بولارد تقسیم بندی میشوند. راهبند اتوماتیک پارکینگ گزینه ای مناسب برای کنترل تردد بوده و اغلب در ورودی بیمارستان ها، پارک، خیابان ها و مراکز تجاری و اداری کاربرد دارند. در مقابل، راهبندهای ستونی با بولارد برای ایجاد امنیت در محیط های اداری، سازمان ها، پالایشگاه ها و محیط هایی که امکان بروز حملات تروریستی وجود دارد، استفاده می گردد. راهبند ستونی SEA یکی از شناخته شده ترین نمونه محصولات کاربردی برای حفظ امنیت می باشد که دارای مقاومت بسیار بالایی است. بخش مرکزی این راهبند در درون زمین قرار گرفته شده و ستون متحرک آن قادر به مقاومت در برابر برخورد با وسیله نقلیه به وزن 5 تن با سرعت 100 کیلومتر بر ساعت می باشد. راهبند ستونی SEA در مجموع دارای سه محصول زیر مجموعه می باشد که همگی از سرعت بالایی برای باز و بسته شدن برخوردار بوده و قدرت تشخیص مانع در آنها بالا می باشد.

از دیگر ویژگی های مهم راهبند بولارد SEA، امکان کنترل آن از راه دور با ریموت و سنسورهای هوشمند و همچنین سیستم های کنترل دسترسی از قبیل پلاک خوان ها می باشد. لازم به ذکر است که در شرایط قطع برق می توان از سیستم خلاص کن دستی برای کنترل راهبند بولارد SEA استفاده نمود.

انواع راهبند ستونی SEA

همان طور که قبلا اشاره شد، راهبند ستونی SEA دارای سه محصول زیر مجموعه می باشد که عبارتند از:

راهبند ستونی Bull Antiterrorism

از رایج ترین محصولات راهبند ستونی SEA، راهبند Bull Antiterrorism می باشد. این راهبند دارای سیستم الکتروهیدرولیک بوده و با سرعت 7 ثانیه ای قادر است در هر ساعت 45 مرتبه باز و بسته شود. با توجه به این ویژگی ها این راهبند ستونی SEA را می توان در محیط هایی با تردد بالا استفاده نمود. ولتاژ مصرفی این راهبند 230 ولت بوده و توان خروجی آن 550 وات می باشد. استوانه در نظر گرفته شده برای قرار گرفتن تجهیزات راهبند ستونی SEA و جایگذاری آنها در دورن زمین ارتفاع  700 میلی متر و قطر 275 میلی متر و ضخامت بدنه 10 میلی متر دارد. این راهبند در برابر ضربه با وزن 700 کیلوژول کاملا مقاوم بوده و می تواند در شرایط دمایی 20- تا 55+ بدون ایجاد اختلال در نحوه عملکرد، فعالیت داشته باشد.

راهبند ستونی Super Bull

راهبند ستونی Super Bull از دیگر محصولات راهبند بولارد SEA می باشد که سرعت آن حدود 6 ثانیه است. این راهبند دارای استوانه ای به ارتفاع 800 میلی متر می باشد که قطر و ضخامت بدنه آن به ترتیب 275 و 12 میلیمتر است. راهبند Super Bull در برابر ضربه 180 کیلوژول کاملا مقاوم است و دارای درجه حفاظتی IP 67 می باشد.

راهبند ستونی Bull

راهبند ستونی Bull با سیستم الکترومکانیک و ولتاژ مصرفی 230 ولت و توان خروجی 330 وات از دیگر مجموعه محصولات بولارد برند ایتالیایی SEA می باشد که کاربرد بسیار گسترده ای دارد. این راهبند قادر به باز شدن با سرعت 6 ثانیه می باشد و امکان باز و بسته شدن 35 مرتبه در هر ساعت را دارد. لازم به ذکر است که میزان مقاومت این راهبند در برابر ضربه 120 کیلوژول بوده و نسبت به دو محصول دیگر، از مقاومت کمتری برخوردار است. مانند سایر محصولات راهبند ستونی SEA، راهبند  Bullنیز از درجه حفاظتی IP67 برخوردار بوده و می تواند در حالت کاملا غرق شده در آب و شرایط دمایی -20 تا +55 کار کند.

خرید راهبند ستونی SEA

با توجه به تفاوت در ویژگی های فنی و ساختاری هر یک از مدل های راهبند ستونی SEA، لذا لازم است در زمان خرید این محصولات گزینه هایی متناسب با شرایط محیط را خریداری نمایید.نوع راهبند ستونی (ضد تروریستی یا معمولی) ارتفاع ستون، میزان مقاومت در برابر ضربه و همچنین سرعت و سایر ویژگی ها لازم است در زمان خرید راهبند ستونی SEA مد نظر قرار گیرند. به همین منظور، کارشناسان درب اتوماتیک ویانا مشاوره های رایگان را قبل از خرید راهبند ستونی SEA ارائه می دهند.