راهبند فراز 5 متری سیماران

شناسه محصول: faraz-5mدسته:

طول میله 5 متر
سرعت باز شدن 6 ثانیه

مشخصات فنی 

برند

سیماران – Simaran

مدل

فراز 5 متری

کشور سازنده

ایران

نوع اپراتور

الکترومکانیک

طول میله

5 متر

قابلیت اتصال به سیستم کنترل ترافیک

دارد

باطری اضطراری

ندارد

قابلیت تاشوندگی میله

ندارد

برگشت میله

ندارد

فلاشر

دارد

LED یا شبرنگ

ندارد

قابلیت ترمزگیری

دارد

قابلیت نصب فنس

ندارد

گارانتی

12 ماه

راهبند فراز 5 متری سیماران

راهبند فراز 5 متری سیماران یکی از بهترین محصولات کنترل تردد تولید ایران می باشد که با سرعت بالا بوم و تردد نامحدود، به گزینه ای بسیار کاربردی برای محیط هایی با ترافیک متوسط تبدیل شده است. راهبند فلاشر دار فراز با بوم 5 متر در گروه راهبندهای اهرمی یا میله ای قرار گرفته است و به دلیل قابلیت کنترل باز و بسته شدن آن با ریموت، دستی و تنظیم بر روی حالت اتوماتیک، گزینه ای مناسب برای کنترل تردد در ورودی ادارات به شمار می رود. درب اتوماتیک ویانا ارائه دهنده انواع راهبند اتوماتیک در ادامه به معرفی کاملا ویژگی های راهبند پارکینگ سیماران مدل فراز 5 متری پرداخته و قیمت، نکات مهم در راهبند فراز 5 متری اشاره خواهد نمود.

معرفی راهبند فراز 5 متری سیماران

راهبند فراز 5 متری که با نام های مختلفی از قبیل راهبند فلاشردار سیماران و راهبند سیماران پارک مدل فراز با بوم 5 متر نیز شناخته شده می باشد، از بهترین راهبندهای اهرمی تولید داخل است. این راهبند دارای سیستم عملکرد الکترومکانیک بوده و موتور آن دارای قدرت 90 وات با 2800 دور چرخش در دقیقه است. از مهم ترین ویژگی های راهبند فراز با بوم 5 متر می توان به قابلیت تنظیم زاویه و همچنین سرعت باز شدن آن بر حسب شرایط محیط و میزان ترافیک اشاره نمود. علاوه براین، راهبند فراز 5 متری قادر به اتصال سیستم های کنترل تردد از قبیل کارت خوان ها بوده و با فتوسل نوع NO و NC نصب شده بر روی آن، قدرت تشخیص مانع بسیار بالایی دارد.

ویژگی های فنی راهبند فراز با بوم 5 متر سیماران

از مهم ترین ویژگی و مشخصات فنی راهبند سیماران مدل فراز با بوم 5 متر می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

کنترل با ریموت، دستی و اتوماتیک

نحوه باز و بسته شدن راهبندهای اهرمی یا میله ای اهمیت بسیار زیادی دارند و لازم است در زمان خرید راهبند فراز به آن توجه شود. سیستم در نظر گرفته شده برای این راهبند به گونه ایست که می توان با توجه به شرایط محیط نحوه باز و بسته شدن آن را به شیوه های مختلف تنظیم نمود. این راهبند قادر به کنترل از طریق ریموت می باشد. علاوه براین، می توان باز و بسته شدن آن را بر روی حالت اتوماتیک قرار داد و در شرایطی که با قطعی برق مواجه هستید، کنترل دستی از طریق مرکز کنترل امکان پذیر است. علاوه براین، می توان از سیستم خلاص کن دستی نیز در شرایط لزوم استفاده نمود.

قابلیت تنظیم زاویه باز شدن بوم

بوم در نظر گرفته شده برای این راهبند، 5 متر می باشد که برای باز شدن آن می توان زاویه را به صورت دلخواه در بازه 90 و کمتر از آن تنظیم نمود. به عبارت دیگر، راهبند فراز 5 متری سیماران قادر به باز شدن در زاویه های مختلف بوده که بیشتری مقدار زاویه آن 90 درجه است.

سرعت بالا باز شدن بوم

از بهترین ویژگی های راهبند پارکینگ فراز 5 متر فلاشر دار، تردد نامحدود در طول شبانه روز و همچنین سرعت بالا باز و بسته شدن آن می باشد. این راهبند دارای سرعت 2 متر در ثانیه است که می توان این سرعت را با توجه به میزان ترافیک تنظیم کرد.

تنظیم زمان تاخیر بستن در حالت اتوماتیک

همان طور که اشاره شد، کنترل باز و بسته شدن راهبند فراز با بوم 5 متر را می توان روی حالت اتوماتیک تنظیم نمود. در صورت تنظیم راهبند در این حالت، این قابلیت نیز ارائه شده است تا بتوان زمان تاخیر بسته شدن را نیز به صورت دلخواه تنظیم کرد.

اتصال به لوپ دتکتور و تجهیزات کنترل تردد

کنترل باز و بسته شدن راهبند فراز با بوم 5 متر سیماران را می توان به سیستم های کنترل تردد و لوپ دتکتور وصل نمود. این راهبند قادر است به سیستم های کنترل تردد مانند پلاک و کارت خوان  شود و باز و بسته شدن آن با این سیستم ها کنترل گردند.

کارکرد آرام و بدون صدا

راهبندهای اتوماتیک بر اساس سیستم عملکرد در دو نوع الکترومکانیک و هیدرولیک تقسیم بندی میشوند. راهبند فراز 5 متری سیماران علیرغم اینکه دارای سیستم عملکرد الکترومکانیک می باشد، کارکرد کاملا آرام و بدون صدا داشته و در محیط های پرتردد و شلوغ منجر به افزایش آلودگی صوتی نخواهد شد.

تشخیص مانع با چشمی فتوسل

بر روی بدنه راهبند 5 متری فراز تجهیزات تشخیص مانع از قبیل چشمی فتوسل نصب می باشد. وجود این تجهیزات در راهبند ها باعث میشود تا قدرت تشخیص مانع در آنها تا حد زیادی افزایش پیدا نموده و از برخورد با مانع در حین بسته شدن بوم جلوگیری گردد. فتوسل ایمنی مورد استفاده در این راهبند هر دو نوع NO و NC می باشد.

از دیگر ویژگی های موجود در راهبند فراز با بوم 5 متر می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

  • دارای تجهیزات جانبی از قبیل ریموت، بوم و دو شاخه پایه بوم
  • مجهز به 4 لیمیت سوئیچ
  • ارائه گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش
  • دارای منبع تغذیه 230 ولت و موتور 90 وات
  • دارای فلاشر بر روی بوم برای افزایش قابلیت رویت از فاصله زیاد در فضاهای تاریک
  • دارای خلاص کن دستی

قیمت راهبند فراز با بوم 5 متری

علاوه بر تجهیزات اصلی راهبند فراز، در فرآیند نصب با توجه به شرایط محیط ممکن است به تجهیزات جانبی از قبیل فتوسل، ریموت و دو شاخه پایه بوم نیاز باشد. استفاده از این تجهیزات بر قیمت راهبند فراز 5 متری سیماران اثر مستقیم دارد. برای استعلام قیمت راهبند فراز 5 متری همراه با تجهیزات جانبی می توانید با درب اتوماتیک ویانا در ارتباط باشید.

خرید و نصب راهبند فراز 5 سیماران

شرکت درب اتوماتیک ویانا برای تمام محصولات خود برگه گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می دهد. علاوه براین، نصب راهبند سیماران مدل فراز با بوم 5 متری با فلاشر را توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام داده و کیفیت آنها را تضمین می کند. برای دریافت مشاوره رایگان جهت خرید و نصب راهبند فراز با ما در ارتباط باشید.

0/5 (0 نظر)