درب برقی ریلی سیماران مدل فراز 800

شناسه محصول: Faraz800دسته:

تعداد تردد : 15 مرتبه در ساعت
حداکثر وزن درب ریلی : 800 کیلوگرم
حداکثر عرض درب ریلی 6 متر
کشور سازنده : ایران

مشخصات فنی 

برند

سیماران – Simaran

مدل

فراز 800

کشور سازنده

ایران

نوع اپراتور

الکترومکانیک

تعداد تردد

15 مرتبه در ساعت

حداکثر عرض درب ریلی

6 متر

حداکثر وزن درب ریلی

800 کیلوگرم

کلاس حفاظتی

IP44

قابلیت ترمزگیری

دارد

گارانتی

24 ماه

درب برقی ریلی سیماران فراز 800

پیشتر با ویژگی‌ها و عملکرد جک‌های ریلی آشنا شدیم و دانستیم که این دسته از جک‌های پارکینگی در مواقعی بکار می‌رود که درب نه بر روی لولا بلکه بر روی ریل سوار است و دانستیم که این این گونه از درب‌ها برای مدیریت بهتر فضا، کاهش مزاحمت و وجود محدودیت بصورت ریلی نصب می‌شوند. شرکت سیماران از دسته شرکت‌هایی است که بر روی ساخت جک‌ ریلی ایرانی تمرکز داشته است. درب برقی ریلی سیماران فراز 800 یکی از آنهاست که در این نوشتار سعی در توصیف آن خواهیم داشت.

جک پارکینگ ریلی فراز 800P با یک موتور ایتالیایی

وجه تمایز جک پارکینگ ریلی فراز 800P به میران قدرتی است که این جک در جابجایی درب‌های ریلی دارد. این درب بازکن ریلی قادر است درب‌هایی به سنگینی 800 کیلوگرم را باز و بسته نماید. شرکت سیماران برای جک پارکینگ ریلی Faraz 800P از موتورهای پر قدرت گیربکسی پرتکو ایتالیایی استفاده می‌نماید. طولی که این جک‌ها می‌تواند آن را باز و بسته نماید می‌تواند تا شش متر هم باشد لذا علاوه بر کاربری‌های مسکونی برای کاربری‌های تجاری هم می‌تواند مفید واقع شود.

اتصال به سیستم‌های کنترل تردد

جک برقی پارکینگ ریلی فراز 800 قابلیت اتصال به سیستم‌های کنترل تردد را دارا می‌باشد. این قابلیت بطورکلی در جک‌های پورتکو پیش بینی شده است. منظور از سیستم کنترل تردد دستگاه‌هایی است که با اسکن بارکدهای اختصاصی موجود در برچسب‌های نصب شده بر شیشه خودرو، بدون نیاز به ریموت کنترل یا نگهبان، مجوز تردد خودرو صادر شده و درب بصورت خودکار باز یا بسته می‌شود. به این دسته از سیستم‌های کنترل تردد اصطلاحاً سیستم کنترل تردد تگ خوان نامیده می‌شود.

قابلیت‌ها و ویژگی‌ها

از قابلیت‌های این جک، تنظیم سرعت دو زمانه به هنگام باز و بسته شدن درب می‌باشد. این قابلیت مانع از ایجاد برخورد درب با چهار چوب شده و از صداهای آزار دهنده و وقت و بی‌وقت در زمان تردد خودرو جلوگیری می‌نماید. جک درب پارکینگ ریلی فراز 800 مجهز به سیستم تشخیص موانع، قابلیت ترمزگیری و حرکت معکوس می‌باشد. این جک ریلی از درجه ایمنی مطلوبی برخوردار است و نیازی به نصب قفل برقی در آن دیده نمی‌شود. عملکرد بهینه دستگاه در بازه دمایی منفی 10 درجه سانتی گراد تا مثبت 50 درجه سانتی گراد می‌باشد لذا هر کجای ایران که باشید با خیال راحت می‌توانید از این محصول بهره‌مند شوید.

ضمانت نامه و خدمات پس از فروش

یکی از مزیت‌های کالاهای با کیفیت ایرانی دسترسی و سهولت به خدمات پس از فروش آنها می‌باشد. جک برقی پارکینگ ریلی فراز 800P دو سال گارانتی و تا ده سال خدمات پس از فروش را با خود به همراه دارد.

جک پارکینگ ریلی فراز 800P از چه پشتیبانی نمی‌کند؟

از جمله مواردی که جک پارکینگ ریلی فراز 800 از آن پشتیبانی نمی‌کند می‌توان به عدم قابلیت اتصال به UPS یا منابع اضطراری برق اشاره نمود. همچنین کلید خلاص کن این جک‌ها اختصاصی نبوده و به صورت آلنی تعبیه شده است.

تمام محصولات جک ریلی پارکینگ

5/5 (1 نظر)