جک برقی پارکینگ ریلی سیماران مدل فراز P1500

شناسه محصول: P1500دسته:

تعداد تردد : 15 مرتبه در ساعت
حداکثر وزن درب ریلی : 1500 کیلوگرم
حداکثر عرض درب ریلی 8 متر
کشور سازنده : ایران

مشخصات فنی 

برند

سیماران – Simaran

مدل

فراز 1500

کشور سازنده

ایران

نوع اپراتور

الکترومکانیک

تعداد تردد

15 مرتبه در ساعت

حداکثر عرض درب ریلی

8 متر

حداکثر وزن درب ریلی

1500 کیلوگرم

کلاس حفاظتی

IP44

قابلیت ترمزگیری

دارد

گارانتی

24 ماه

جک برقی پارکینگ ریلی سیماران مدل فراز P1500

موتور ایتالیایی یکی از مشخصه‌های مهم بجک برقی پارکینگ ریلی سیماران فراز P1500 است که باعث می‌شود نظر بسیاری از مشتریان را جلب کند. موتور قدرتمند این درب اتوماتیک ریلی با برق 220 ولت، توانایی جابجایی درب‌هایی با وزن 1500 کیلوگرم را دارد. شما می‌توانید از این جک پارکینگی یا موتور ریلی اتوماتیک را برای به حرکت درآوردن درب‌های سنگین در مجتمع‌های تجاری و مسکونی استفاده کنید. این جک اتوماتیک مزیت‌های بسیاری دارد که در ادامه مقاله بیشتر راجع به آن صحبت خواهیم کرد.

ویژگی‌های مهم جک برقی پارکینگ ریلی سیماران مدل Faraz P1500

جک برقی پارکینگ ریلی سیماران مدل Faraz P1500 مناسب‌ترین موتور برای درب‌های اتوماتیک کشویی است. یکی از مواردی که هنگام استفاده از این جک پارکینگی باید به آن دقت کنید، بررسی شرایط و موقعیت درب‌های اتوماتیک کشویی است. شاید درب اتوماتیک کشویی در موقعیتی استفاده شود که امکان حرکت برای درب لولایی با توجه به فضای کمی که ایجاد شده، وجود نداشته باشد. این دستگاه می‌تواند با فراهم کردن عرض محیط در ابعاد مناسب، شرایط را برای به حرکت درآوردن درب مهیا کند.

جک ریلی فراز P1500 با موتور قوی ایتالیایی، برای درب‌های اتوماتیک کشویی با وزن 1500 کیلوگرم قابل استفاده است. همچنین موتور این دستگاه قادر است دربهای ریلی تا حداکثر عرض 8 متر را جابجا کند.کیفیت و کارایی این دستگاه باعث شده تا بسیاری از افراد جهت راحتی آپارتمان و از همه مهم‌تر تأمین امنیت منازل مسکونی خود، اقدام به خرید جک برقی ریلی فراز P1500 کنند.

بی صدا بودن و نرمی جک پارکینگ ریلی فراز P1500 با حرکت موتور گیربکسی آن بهترین گزینه برای مکان‌های با تردد متوسط (تعداد تردد 15 مرتبه در ساعت) یعنی آپارتمان ها و مراکز اداری تا سقف 15 واحد است.

جابجایی انواع درب های سنگین با جک درب پارکینگ ریلی Faraz P1500

موتور اتوماتیک و قدرتمند جک درب پارکینگ ریلی Faraz P1500 مختص افرادی است که برای به حرکت درآوردن درب‌های سنگین، با چالش‌های متعددی مواجه هستند، چرا که این جک پارکینگی می‌تواند به ساده‌ترین شکل ممکن انواع درب‌های کشویی را با وزن بیشتر از یک تن و نیم را حرکت دهد.

شما می‌توانید جهت خرید مطمئن برند سیماران مدل فراز P1500 با کارشناسان و مشاوران واحد فروش ارتباط داشته باشید.

تمام محصولات جک ریلی پارکینگ

0/5 (0 نظر)